פורטל מידע
קטלוג מוצרים
דף הבית >> התרעה על ילד ברכב >> ICare איתוראן
 

 
 
מערכת ICare למניעת שכחת ילדים ברכב הסעה - תוצרת איתוראן ומשדן
 
תיאור המוצר   
מערכת  iCARE מתוצרת איתוראן, נועדה למנוע מקרים שבהם נשכח ילד או מבוגר ברכב היסעים,  על ידי וידוא כי הנהגים סורקים את הרכב בתחילת ובתום כל נסיעה. לאיתור ילדים,  קשישים או אנשים עם מוגבלויות, לזיהוי חפצים חשודים ולבדיקה של אביזרי הבטיחות ברכב.
מערכת iCARE , היא פיתוח משותף של משדן ואיתוראן,  הכוללת מתג מיוחד, שמותקן בקצהו האחורי של תא הנוסעים ומחייב את הנהג לגשת אליו ולהפעיל אותו )בלחיצה, בסיבוב מפתח או בהעברת כרטיס אישי( הן טרם נסיעה והן בסיומה. אי-הפעלת מתג מערכת איתוראן iCARE בתחילה ובסיום נסיעה, תוביל להפעלת צופר הרכב, להבהוב אורות ולשליחת התרעות אוטומטיות למנהל הצי באמצעות מערכת ניהול צי הרכב של איתוראן או בהודעת  .SMS
המערכת עשויה להציל חיי נוסע (ילד או מבוגר), שנרדם במהלך הנסיעה ונשכח ברכב  או לחילופין, שאינו יכול לרדת מהרכב בכוחות עצמו, בהתאם לתקנה 83 (ה)  לחוק התעבורה והסעות ילדים. חיוב הנהג לביצוע הסריקה בכל התנעה או כיבוי של הרכב, אף מסייע לאיתור מהיר של חפצים נטושים ברכב, כמו כן, המערכת מונעת קנסות מיותרים, הנובעים עקב אי-בדיקת הנהג את תקינות הרכב והימצאות אביזרי הבטיחות והציוד הנלווים הנדרשים.
 
תכונות המערכת:
  • המערכת מחייבת את הנהג לסרוק את רכב ההיסעים טרם הנסיעה ובסיומה.
  • אי-ביצוע הסריקה בתחילת ובסיום הנסיעה גורם להפעלת צופר הרכב, להבהוב אורות הרכב ולשליחת התרעות אוטומטיות למנהל צי הרכב של חברת ההיסעים באמצעות מערכת ניהול הצי  ו / או בהודעת  SMS.
  • ההתרעה מתקבלת בצירוף זיהוי הרכב ומיקומו המדויק
 

 

מפרט טכני  
  • מתג מיוחד המותקן בקצהו האחורי של תא הנוסעים - מופעל על ידי לחצן, מפתח או כרטיס מגנטי לזיהוי אישי.
  • מערכת איכון GPS
  • מערכת תקשורת סלולרית בפס רחב GPRS
  • חיבור למערכת ניהול צי רכב
   
 

 

עמידה בדרישות  
מערכת ICARE עומדת בדרישות התקן הישראלי 6400 - 1  ובאישור משרד התחבורה.
 
 

פרסומים
סרטון הדגמה של המערכת
 

 

על החברה   
 
 
איתוראן הינה מובילת שוק באיתור, מיגון ואספקת שירותים מבוססי מיקום לרכב ולנהג. השירותים המתקדמים של איתוראן מעניקים שקט נפשי לכ- 615,000 לקוחות ברחבי העולם - ישראל, ארה"ב, ארגנטינה וברזיל. החברה פעילה גם כספקית טכנולוגיה בסין ובדרום קוריאה. חטיבת איתוראן ONLINE של איתוראן מציעה מגוון מוצרים ייחודיים וחדשניים לניהול ציי רכב, שנשענים על הבנת הצרכים הייחודיים של הלקוחות. לקוחות איתוראןONLINE נהנים משירות מקיף של מנהל תיק לקוח, מערך הדרכה, מערך תמיכה ומוקד 24/7, שמספק מענה מסביב לשעון.  
 


משווקים   
 
 
 
 
 
 
 
 

 
| תקנון הקטלוג  |  תנאי שימוש באתר | 
בטיחות בתחבורה בטיחות בדרכים קטלוג לטכנולוגיות ומוצרי בטיחות בתחבורה התרעת התנגשות לפנים התרעת סטייה מנתיב  מצלמות רוורס מערכות לכיסוי שטחים מתים ברכב קופסה ירוקה חיישני לחץ אוויר התרעת הירדמות רמזורים עיני חתול תשתיות לתחבורה מכרזים בתחבורה פרסומים בתחבורה מערכות בטיחות לרכב מערכות עזר לנהג סימולאטורים לנהיגה מערכות לניהול ציי רכב מערכות ניטור נהיגה ניטור אלכוהול חגורות מניעת שכחת ילדים ברכב ארכיטקטורת ITS בטיחות בהסעות תלמידים בטיחות בהובלת מטענים בטיחות בארגונים וחברות קציני בטיחות לרכב צמיגים גופי תאורה סולאריים טכוגרף דיגיטאלי מערכות מתערבות בנהיגה הסחת דעת בנהיגה חיישני רוורס לרכב מצלמות רוורס לרכב ניהול ציי רכב ציי רכב תוכנות לניהול ציי רכב מצלמות לכיסוי שטחים מתים מצלמות תיעוד ברכב נוהל 6 איך אני נוהג תמרורים סולאריים שלטים סולאריים פנסי אזהרה סולאריים מערכת כיבוי אש באוטובוסים ורכב מערכת חירום והצלה
 

בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | כרטיס פייסבוק עסקי סטודיו רותם-בר: rotembarstudio.com