פורטל מידע
קטלוג מוצרים
דף הבית >> מע’ אימון והדמיה >> Drive4D
 

 
 
שיפור דפוסי נהיגה וניהול בטיחות צי הרכב - Drive4D
 
תיאור המוצר   
Drive4D, היא מערכת לשיפור דפוסי נהיגה וניהול בטיחות צי הרכב. ייחודה של המערכת הוא ביכולתה לבצע תצפית ומעקב אחר דפוסי נהיגה בזמן אמת, כאשר ניתוח הנתונים מספק תמונה אמינה המייצגת את פרופיל הבטיחות של כל נהג ונהג בנפרד ופרופיל הבטיחות של הארגון כולו. לכל פרופיל / נהג, מותאמת באופן אישי תוכנית הכשרה שמטרתה לתקן דפוסי נהיגה שגויים שיש בהם לסכן את הנהג וסביבתו, לגרום נזק מיידי / מצטבר לרכב ולארגון, או לחלופין לחזק דפוסי נהיגה חיוביים מתוך מטרה להטמיע אותם עמוק יותר בתפיסת הפעלת הרכב.

מערכת Drive4D מותאמת לכל מספר רכבים נתון בצי הרכב (חמישים, מאה או למעלה מאלף מכוניות). המערכת, מתעדכנת באופן רציף על ידי מערכת דיווח אירועים של הארגון, נוהל 6, או דרך מערכת קופסה ירוקה וניהול צי הרכב. בהתאם לאירועים בשטח, היא מטפלת בבעיות החשובות ביותר, כאשר מנהל צי הרכב, מקבל לידיו פיקוד ושליטה על כל עובד בנפרד, על היחידות הארגוניות ועל התהליך כולו.

המוצר נבנה מראש כתומך בריבוי שפות ומשתמשים. הוא מתאים להתקנה בסביבה הארגונית של החברה או בחיבור למחשוב מרוחק, כאשר כל המידע הנאסף מאובטח בהצפנה ברמות גבוהות ובשרתים מוגנים על פי סטנדרטים בינלאומיים. הצוות של Drive4D מתמחה ביכולת לתפור עבור כל חברה / ארגון, חבילה אטרקטיבית שתוביל לשינוי אמיתי וארוך טווח.

מערכת Drive4D נבנתה על בסיס ידע שנצבר בשנים של הדרכת מאות אלפי נהגים בארץ בנהיגה מתקדמת בחברת אלטרנתיבי - יוצרים תרבות נהיגה. השינוי אמיתי בתרבות הנהיגה בארגון ומחוצה לו, מתבצע בעזרת כלים ייחודיים לאיסוף וניתוח הנתונים בשטח ובעיקר בעזרת מערך למידה יוצא דופן, הרואה את הנהגים ומדבר אליהם בגובה העיניים. בשנים האחרונות, נחסך ללקוחות החברה סכום מצטבר של למעלה מעשרה מליון ש”ח לשנה בהפחתת עלויות הליסינג, דלק, השתתפות עצמית ואבדן ימי עבודה.  

 
              


מפרט טכני  
  • מרכז איסוף נתונים ממוחשב.
  • מערכת ניתוח, עיבוד נתונים והתאמת הדרכה.
  • לומדה להדרכת נהגים - מותאמת אישית.
 


עמידה בדרישות  
  • מערכת Drive4D, עומדת בסטנדרטים בינלאומיים גבוהים להכשרת נהגים לנהיגה בטוחה ויעילה.
 

מחקרים   
 


פרסומים
 
 

על החברה   
Drive4D היא חברה המתמחה בהטמעת דפוסי ניהול לבטיחות בתחבורה ברמת הפרט וברמת הארגון. החברה חרטה על דגלה את קידום בטיחות הפרט והארגון כפלטפורמה להגברת יעילות תפעול צי הרכב, חיסכון בהוצאות התחזוקה והדלק ושמירה על איכות הסביבה. Drive4D, משתפת פעולה עם חברת אלטרנתיבי - יוצרים תרבות נהיגה, כחלק מהותי במכלול שלם של הכשרת נהגים.  


משווקים   
 

Go Back  Print  Send Page
 
 
 
 
 
 
 

 
| תקנון הקטלוג  |  תנאי שימוש באתר | 
בטיחות בתחבורה בטיחות בדרכים קטלוג לטכנולוגיות ומוצרי בטיחות בתחבורה התרעת התנגשות לפנים התרעת סטייה מנתיב  מצלמות רוורס מערכות לכיסוי שטחים מתים ברכב קופסה ירוקה חיישני לחץ אוויר התרעת הירדמות רמזורים עיני חתול תשתיות לתחבורה מכרזים בתחבורה פרסומים בתחבורה מערכות בטיחות לרכב מערכות עזר לנהג סימולאטורים לנהיגה מערכות לניהול ציי רכב מערכות ניטור נהיגה ניטור אלכוהול חגורות מניעת שכחת ילדים ברכב ארכיטקטורת ITS בטיחות בהסעות תלמידים בטיחות בהובלת מטענים בטיחות בארגונים וחברות קציני בטיחות לרכב צמיגים גופי תאורה סולאריים טכוגרף דיגיטאלי מערכות מתערבות בנהיגה הסחת דעת בנהיגה חיישני רוורס לרכב מצלמות רוורס לרכב ניהול ציי רכב ציי רכב תוכנות לניהול ציי רכב מצלמות לכיסוי שטחים מתים מצלמות תיעוד ברכב נוהל 6 איך אני נוהג תמרורים סולאריים שלטים סולאריים פנסי אזהרה סולאריים מערכת כיבוי אש באוטובוסים ורכב מערכת חירום והצלה
 

בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | כרטיס פייסבוק עסקי סטודיו רותם-בר: rotembarstudio.com