פורטל מידע
קטלוג מוצרים
דף הבית >> הצטרפות >> תקנון הקטלוג
 
 קטלוג הסחר למוצרי בטיחות בתחבורה - תקנון
 
קטלוג הסחר למוצרי בטיחות בתחבורה, מיועד להביא בפני הציבור מידע שלם ומהימן אודות  טכנולוגיות מתקדמות ואביזרי בטיחות לרכב המוצעים כיום בשוק התחבורה בישראל ובעולם. ייחודיותו של הקטלוג היא באופן הצגת המידע למשתמש כך שיכלול מידע טכני, מידע פונקציונאלי, נגישות למחקרים רלוונטיים ודוגמאות יישום בפועל. 
סוגי המוצרים:
בקטלוג, כלולים אבזרי בטיחות לרכב, מערכות עזר לנהג, מערכות בטיחות לתשתיות הדרך, מערכות מידע תחבורתי, מערכות בטיחות להולך הרגל מערכות לתחבורה ציבורית, מערכות ותכנות לשיפור מיומנויות מוטוריות (סימולאטורים) וקוגניטיביות (תוכנות), ארכיטקטורה לטכנולוגיה ותשתית בתחבורה ועוד.
סוגי המידע למוצר:
הקטלוג למוצרי בטיחות בתחבורה תוכנן מתוך כוונה להוות כלי המאפשר למשתמש נגישות פשוטה ונוחה לסוגי מידע הבאים:
 • תאור מוצר
 • מפרט טכני
 • תאימות לדרישות
 • סקירת מחקרים רלוונטיים
 • פרסומים, דוגמאות ישום בפועל, תגובת משתמשים.
 • פרטים אודות היצרן/יבואן/משווק.
למי מיועד הקטלוג למוצרי בטיחות בתחבורה?
לציבור הרחב המבקש לשפר את התמצאותו בנבכי ההגדרות של טכנולוגיות חדשות, המוצעות כיום לרכישה במעמד קנייה ו/או שדרוג רכב.
למקבלי החלטות בציי הרכב: מנהלי תחבורה, קציני בטיחות, מנהלי תפעול, מנהלי רכש, סמנכ"לים הנושאים באחריות להצטיידות ולאבזור ציי הרכב בחברתם ועוד.
מקבלי החלטות בתחום התשתיות: מהנדסי תחבורה, מהנדסי בטיחות תשתיות תחבורה, סמנכ"לים /מנכ"לים במועצות מקומיות/עיריות /חברות תשתית.

מפרסמי מכרזים: רשויות מקומיות, משרדי ממשלה וחברות פרטיות המעוניינים לקבל מידע על הנעשה בתחום הטכנולוגיות לתחבורה.

ייצרנים וספקי שירות: מפתחי טכנולוגיות, יצרנים וספקי שירותים, העוקבים אחר מכרזים ופרויקטים אליהם יוכלו לגשת.
אחריות מקצועית:
מטרת העל בניהול הקטלוג היא הבאת כלל המידע הטכנולוגי בתחום התחבורה, תוך שמירה על דיוק בפרסום, חוסר פניות, בהירות המידע ואמינותו. לצורך כך, ניהול  הקטלוג יבוצע ע"י גורם מקצועי בתחומי המידע לטכנולוגיות לתחבורה. צוות ניהול הקטלוג יעסוק בהנחיה לחברות לגבי סוג המידע המתפרסם, אופן הצגתו וחובת הצגת מקורות ותימוכין המהווים תנאי לפרסום בקטלוג (אישור מקוריות המוצר מן היצרן, עמידה בתקנים במוצרים המחייבים זאת, מקורות מחקריים הנוגעים לאותו מוצר, סקרי שוק ודומיהם).
לצוות ניהול הקטלוג שמורה הזכות למנוע פרסום שלא על פי הפורמט המוגדר, או פרסום הכולל הצגת עובדות שאינן עומדות בקנה אחד עם פרסומים אחרים, או שאינן נתמכות ע"י נתונים /מחקרים /דו"חות מוסמכים ותקנים. עם זאת, החומר המפורסם בקטלוג הנוגע למוצרים, פיתוחים, מתן שירותים וכיו"ב, ייכתב ויערך על דעת ובאחריות המפרסמים.
 
הקטלוג יכלול תיבה לפניות הציבור ולגורמים מקצועיים (צור קשר) שתאפשר להעביר למערכת הקטלוג הערות אודות אי דיוקים ו/או חוסרי מידע שלדעת המעירים מחייבים בדיקה ועדכון.
מהימנות המידע:
פרסום המוצרים בקטלוג, נעשה מטעם ועל דעת המפרסמים והוא בתשלום. המידע על המוצרים/טכנולוגיות (תיאור, מפרט טכני, עמידה בדרישות, פרסומים, מחקרים, אודות החברה, משווקים), נמסר על ידי המפרסם והוא אחראי לו באופן מוחלט. עם זאת, הקטלוג מייצג את טובת הציבור וזכות הציבור לדעת. מסיבה זו, במידה והמפרסם בחר לא להעביר מידע הקשור בתקינה, מחקרי יעילות וכל חומר אחר שטובת הציבור מחייבת אותו בפרסום (לרבות פרסום אי המצאותו של מידע זה), שומרת לעצמה הנהלת האתר את הזכות לפרסמו לטובת הציבור. במידה ומפרסמים מבקשים להוריד מן האתר את המוצר אותו הם משווקים, שומרת לעצמה הנהלת האתר את הזכות להשאיר את הפרסום על כנו, כמידע ענייני לציבור - מידע הקיים במקורות פרסום חופשיים / בתשלום (לאחר שהורידה את התמונות והלוגו אותו קיבלה מן החברה והן קניינה הפרטי).

אין לראות בפעולות הנהלת האתר לוודא כי המידע המפורסם בו אמין ועדכני, לקיחת אחריות מכל סוג. האחריות הבלעדית למהימנות המידע הנוגע ישירות למוצרים והשירותים המפורסמים באתר היא על החברה/משווק/נותני השירותים המפרסמים באתר.
מדיניות הפרסום בקטלוג:
הפרסום בקטלוג, נועד לאפשר פלטפורמת פרסום שוויונית לכלל היצרנים/יבואנים/משווקים, ללא העדפה על פי משאבי ההשקעה בפרסום.  הקטלוג, יעסוק אך ורק בפרסום המוצרים אך לא במכירתם או בהפצתם. הקטלוג מיועד ליצרנים, יבואנים, חברות שיווק והפצה, נותני שירותים למיניהם ועוד. מתוך כוונה לחשוף את כלל הציבור למוצרים וטכנולוגיות לבטיחות בתחבורה, הפרסום יכלול מוצרים מכל העולם, כאלו המשווקים ומיוצרים בארץ וכאלו שטרם הגיעו לשוק הישראלי. המידע בקטלוג הנוגע למוצרים ולשירותים השונים, יפורסם כל עוד יהיה רלבנטי (מסחרית/עניינית). 
שפות הפרסום:
הקטלוג למוצרי בטיחות בתחבורה מיועד (בשלב זה) לכלול מידע בשפה העברית ובשפה האנגלית.
תמחור:
הקטלוג למוצרי בטיחות בתחבורה מיועד לפרסום פרטי מידע הבאים:
 •  תאור מוצר –ללא עלות ליצרן /יבואן/משווק.
 •  מפרט טכני – ללא עלות ליצרן /יבואן/משווק.
 •  תאימות לדרישות- ללא עלות ליצרן /יבואן/משווק.
 •  מחקרי  יעילות- ללא עלות ליצרן /יבואן/משווק.
 •  פרסומים – ללא עלות ליצרן /יבואן/משווק.
 •  עדכון מידע (שוטף) - ללא עלות ליצרן /יבואן/משווק. הנהלת האתר מעודדת את המפרסמים, לעדכן את החומר בכדי להשאיר את הפרסום ברמת רלבנטיות גבוהה.
 
מחיר ההופעה בקטלוג, הוא תשלום שנתי אחיד וקבוע. הוא נגבה לפי קישור אל היצרן /יבואן / משווק. המחיר שווה לכלל המפרסמים ויתעדכן אחת לשנה.
תקופת הפרסום בקטלוג:
הפרסום בקטלוג הוא לשנה ותוקפו מתחדש עם התשלום השנתי.

עדכון התקנון - התקנון יתעדכן מעת לעת ולהנהלת הקטלוג שמורה הזכות לשנות ולעדכן את התקנון בכל עת, גם מבלי לעדכן את הגולשים / מפרסמים. חובת ההתעדכנות בדבר שינויים בתקנון חלה על המפרסמים / הגולשים ועליהם בלבד!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
| תקנון הקטלוג  |  תנאי שימוש באתר | 
בטיחות בתחבורה בטיחות בדרכים קטלוג לטכנולוגיות ומוצרי בטיחות בתחבורה התרעת התנגשות לפנים התרעת סטייה מנתיב  מצלמות רוורס מערכות לכיסוי שטחים מתים ברכב קופסה ירוקה חיישני לחץ אוויר התרעת הירדמות רמזורים עיני חתול תשתיות לתחבורה מכרזים בתחבורה פרסומים בתחבורה מערכות בטיחות לרכב מערכות עזר לנהג סימולאטורים לנהיגה מערכות לניהול ציי רכב מערכות ניטור נהיגה ניטור אלכוהול חגורות מניעת שכחת ילדים ברכב ארכיטקטורת ITS בטיחות בהסעות תלמידים בטיחות בהובלת מטענים בטיחות בארגונים וחברות קציני בטיחות לרכב צמיגים גופי תאורה סולאריים טכוגרף דיגיטאלי מערכות מתערבות בנהיגה הסחת דעת בנהיגה חיישני רוורס לרכב מצלמות רוורס לרכב ניהול ציי רכב ציי רכב תוכנות לניהול ציי רכב מצלמות לכיסוי שטחים מתים מצלמות תיעוד ברכב נוהל 6 איך אני נוהג תמרורים סולאריים שלטים סולאריים פנסי אזהרה סולאריים מערכת כיבוי אש באוטובוסים ורכב מערכת חירום והצלה
 

בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | כרטיס פייסבוק עסקי סטודיו רותם-בר: rotembarstudio.com