פורטל מידע
קטלוג מוצרים
 
 פרסומים ומידע
 מערכת ABS
 מערכת בקרת יציבות
 חיישני לחץ אוויר
 מערכת התרעת התנגשות
 כריות אוויר
 לחצן מצוקה ברכב
 מערכת התרעת הירדמות
 רמזור חכם
 תמרור חכם
 מעבר חצייה פעיל
 תמרור במ' מידע לנהג
 מבחני ריסוק
 טכנולוגיות וביטוח
 מערכת לוויינית GPS
 סימוני כביש אקטיביים
 גורמים להסחת דעת
 השימוש בטלפון נייד
 חיישני רוורס
 כיסוי שטחים מתים
 מצלמות תיעוד בנהיגה
 מערכות עזר לראיית לילה
 רשם נתונים לרכב
 מע' לניהול צי רכב
 מע' בטיחות בהסעות
 בטיחות רכב דו גלגלי
 אגרה לפי קילומטר
 שכחת ילדים ברכב
 מצלמות מהירות
 קיצורים למונחים טכניים
 סרטוני הדגמה
 
 
 
 
 
  מערכת ניטור נהיגה
 
 
רשם נתונים לרכב - קופסה ירוקה

רשם נתונים לרכב וניטור נתוני נהיגה המכונה גם "קופסה ירוקה", פותח במטרה לאפשר לנטר את מאפייני ההתנהגות של נהג וסווגו רמת הסיכון בנהיגתו וזאת באמצעות איסוף ועיבוד נתוני מהירות, האצה/האטה ושקלולם באמצעות מודל מתאים. השימוש בקופסא ירוקה נועד לאתר מצבי הסיכון הנגזרים מכל סוג של נהיגה לא בטוחה/בטיחותית המאופיינת באוריינטציה שגויה של הנהג בתפעול הרכב (האצה גבוהה, ביצוע עקומות במהירות גבוהה, בלימות חירום, ניהוג ייתר ועוד).

קיימות מספר תצורות למערכות, חלק מן המערכות רק אוספות ושולחות את המידע למרכז הנתונים וחלקן גם נותנות משוב לנהג בזמן אמת. על פי  עקרון הפעולה, מערכת חיישנים אוספת נתונים ממערכות שונות ברכב (בילום, הגה, גז/תאוצה, מד אוץ), משקללת אותם על פי פרמטרים קבועים מראש ומבטאת אותם בגרף התנהגותי. ברכבים בהם ניתן משוב לנהג, מופיע הגרף כתחום צבע (ירוק- נהיגה נכונה, צהוב- נהיגה גבולית ואדום- נהיגה מסוכנת). את הגרף ניתן להוציא גם ממרכז הנתונים ואף לקבל התרעה סלולארית לסמכות ממונה, כאשר מאובחנת נהיגה מסוכנת.   

על פי תוצאות מחקרים שבוצעו עד כה עולה כי שימוש קבוע בקופסא ירוקה משפיע לטווח ארוך על נהיגת צעירים וגורם להם להיות נהגים בטוחים יותר, עם זאת, במידה ולא נעשה שימוש במרכז הנתונים כדי לעקוב באופן סדיר אחר דפוסי הנהיגה, קיימת אצל נהגים צעירים הנטייה לחזור לסורם. תפעול נכון המערכת מורכבת כמוצר מדף, ניתן להרכיב אותה ברוב הרכבים (על ידי מתקין מורשה) והיא אינה דורשת תפעול מיוחד. המערכות אף מאפסות את עצמן באופן אוטומאטי בין הנסיעות וכאשר מתחלף נהג. סיכונים: נכון להיום, לא ידועים כל סיכונים הנובעים מהימצאותה של המערכת ברכב, או מן השימוש בה.

למוצרים בטכנולוגיה זו >> 
 
 
| תקנון הקטלוג  |  תנאי שימוש באתר | 
בטיחות בתחבורה בטיחות בדרכים קטלוג לטכנולוגיות ומוצרי בטיחות בתחבורה התרעת התנגשות לפנים התרעת סטייה מנתיב  מצלמות רוורס מערכות לכיסוי שטחים מתים ברכב קופסה ירוקה חיישני לחץ אוויר התרעת הירדמות רמזורים עיני חתול תשתיות לתחבורה מכרזים בתחבורה פרסומים בתחבורה מערכות בטיחות לרכב מערכות עזר לנהג סימולאטורים לנהיגה מערכות לניהול ציי רכב מערכות ניטור נהיגה ניטור אלכוהול חגורות מניעת שכחת ילדים ברכב ארכיטקטורת ITS בטיחות בהסעות תלמידים בטיחות בהובלת מטענים בטיחות בארגונים וחברות קציני בטיחות לרכב צמיגים גופי תאורה סולאריים טכוגרף דיגיטאלי מערכות מתערבות בנהיגה הסחת דעת בנהיגה חיישני רוורס לרכב מצלמות רוורס לרכב ניהול ציי רכב ציי רכב תוכנות לניהול ציי רכב מצלמות לכיסוי שטחים מתים מצלמות תיעוד ברכב נוהל 6 איך אני נוהג תמרורים סולאריים שלטים סולאריים פנסי אזהרה סולאריים מערכת כיבוי אש באוטובוסים ורכב מערכת חירום והצלה
 

בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | כרטיס פייסבוק עסקי סטודיו רותם-בר: rotembarstudio.com