פורטל מידע
קטלוג מוצרים
 
 פרסומים ומידע
 מערכת ABS
 מערכת בקרת יציבות
 חיישני לחץ אוויר
 מערכת התרעת התנגשות
 כריות אוויר
 לחצן מצוקה ברכב
 מערכת התרעת הירדמות
 רמזור חכם
 תמרור חכם
 מעבר חצייה פעיל
 תמרור במ' מידע לנהג
 מבחני ריסוק
 טכנולוגיות וביטוח
 מערכת לוויינית GPS
 סימוני כביש אקטיביים
 גורמים להסחת דעת
 השימוש בטלפון נייד
 חיישני רוורס
 כיסוי שטחים מתים
 מצלמות תיעוד בנהיגה
 מערכות עזר לראיית לילה
 רשם נתונים לרכב
 מע' לניהול צי רכב
 מע' בטיחות בהסעות
 בטיחות רכב דו גלגלי
 אגרה לפי קילומטר
 שכחת ילדים ברכב
 מצלמות מהירות
 קיצורים למונחים טכניים
 סרטוני הדגמה
 
 
 
 
 
  מערכת עזר לראיית לילה
 
 
מערכת עזר לראיית לילה
 
מערכת עזר לראיית לילה פותחה במטרה להגדיל באופן משמעותי את שדה הראייה של הנהג ועל ידי כך להקטין משמעותית את הסיכוי לפגיעה בעצמים/הולכי רגל/בעלי חיים,  במצבי הסיכון הנגזרים כתוצאה ממזג אוויר קשה, ראות לקויה, או ירידה בחדות ומרחק הראייה אצל אנשים מבוגרים. קיימות מספר תצורות למערכות עזר לראיית לילה. חלקן מבוסס על מצלמות וחיישנים בטכנולוגיית אינפרא אדום/אולטרא סגול, חלקן מצלמות תרמיות וחלקן ממערכות מגבירות אור המשמשות את הצבא. כל המערכות ממוקמות חזית הרכב (חלקן בגובה הפנסים ולקן מעל המראה הפנימית. על פי  עקרון הפעולה המצלמות שולחות קרניים אינפרא אדומות/אולטרא סגולות המגיעות לטווח גדול וההחזר המתקבל מן הגוף בו פגעו, נקלט בחיישנים, מעובד כתמונה ומוקרן על צג/מסך הנמצא על לוח השעונים, או מעט נמוך יותר מימין להגה. בכל מערכת, מוגדלים באופן משמעותי רוחב ועומק שדה הראייה והדבר מאפשר לזהות את העצמים, בעלי בחיים, הולכי ברגל, או כל שינויי מגמה בדרך זמן גדול יותר לפני הפגיעה בהם.

על פי תוצאות מחקרים שבוצעו עד כה עולה כי מערכות אלו, תורמות באופן משמעותי לנהיגה בטוחה ורגועה יותר, הן מונעות תופעות של בלימות חירום וסטייה פתאומית בשל היכולת לראות את הגורמים בשטח מוקדם ככל האפשר. הגדלת שדה הראייה, אינו גורם להגברת מהירות הנסיעה בשל תחושת הביטחון והנהיגה הופכת להיות יעילה יותר. עם זאת, חלק מן המערכות גורם לעייפות הנהג בשל תצוגה ויזואלית בה ניגודיות האובייקט לרקע אינה גבוהה מספיק. קיים קושי אצל חלק מן הנהגים, לווסת את משאבי תשומת הלב בין הצפייה במסך לבין הצפייה בדרך והדבר דורש הסתגלות. חלק מן המערכות נותן שדה ראייה רחב יותר משדה הראייה הטבעי והדבר גורם לתחושת אי נוחות תפעול נכון רוב המערכות נרכשות על המדף ומוספות לרכב לאחר רכישתו. המערכות מופעלות על ידי מתג ותקינותן משתקפת מיידית על המסך. סיכונים: למעט תשומת הלב שהמערכות גוזלות מן הנהג בתהליך ההסתגלות וחוסר התאמה של חלק מן המערכות למטרה אליה הן נדרשות (ניגודיות, רוחב שדה וכיו"ב), לא ידועים נכון להיום גורמי סיכון משמעותיים.
.
 
 
 
 
 
 
| תקנון הקטלוג  |  תנאי שימוש באתר | 
בטיחות בתחבורה בטיחות בדרכים קטלוג לטכנולוגיות ומוצרי בטיחות בתחבורה התרעת התנגשות לפנים התרעת סטייה מנתיב  מצלמות רוורס מערכות לכיסוי שטחים מתים ברכב קופסה ירוקה חיישני לחץ אוויר התרעת הירדמות רמזורים עיני חתול תשתיות לתחבורה מכרזים בתחבורה פרסומים בתחבורה מערכות בטיחות לרכב מערכות עזר לנהג סימולאטורים לנהיגה מערכות לניהול ציי רכב מערכות ניטור נהיגה ניטור אלכוהול חגורות מניעת שכחת ילדים ברכב ארכיטקטורת ITS בטיחות בהסעות תלמידים בטיחות בהובלת מטענים בטיחות בארגונים וחברות קציני בטיחות לרכב צמיגים גופי תאורה סולאריים טכוגרף דיגיטאלי מערכות מתערבות בנהיגה הסחת דעת בנהיגה חיישני רוורס לרכב מצלמות רוורס לרכב ניהול ציי רכב ציי רכב תוכנות לניהול ציי רכב מצלמות לכיסוי שטחים מתים מצלמות תיעוד ברכב נוהל 6 איך אני נוהג תמרורים סולאריים שלטים סולאריים פנסי אזהרה סולאריים מערכת כיבוי אש באוטובוסים ורכב מערכת חירום והצלה
 

בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | כרטיס פייסבוק עסקי סטודיו רותם-בר: rotembarstudio.com