פורטל מידע
קטלוג מוצרים
 
 פרסומים ומידע
 מערכת ABS
 מערכת בקרת יציבות
 חיישני לחץ אוויר
 מערכת התרעת התנגשות
 כריות אוויר
 לחצן מצוקה ברכב
 מערכת התרעת הירדמות
 רמזור חכם
 תמרור חכם
 מעבר חצייה פעיל
 תמרור במ' מידע לנהג
 מבחני ריסוק
 טכנולוגיות וביטוח
 מערכת לוויינית GPS
 סימוני כביש אקטיביים
 גורמים להסחת דעת
 השימוש בטלפון נייד
 חיישני רוורס
 כיסוי שטחים מתים
 מצלמות תיעוד בנהיגה
 מערכות עזר לראיית לילה
 רשם נתונים לרכב
 מע' לניהול צי רכב
 מע' בטיחות בהסעות
 בטיחות רכב דו גלגלי
 אגרה לפי קילומטר
 שכחת ילדים ברכב
 מצלמות מהירות
 קיצורים למונחים טכניים
 סרטוני הדגמה
 
 
 
 
 
  מערכת ניהול ציי רכב
 
 
מערכות לניהול ציי רכב

מערכות לניהול ציי רכב, נועדו לאפשר למנהל הצי לעקוב באופן קבוע ועדכני אחר מרכיבים מן הרכבים הנמצאים בשטח, המשפיעים ישירות על איכות ובטיחות הנהיגה ועל הרווח התפעולי של צי הרכב. רוב המערכות לניהול ציי רכב משלבות מידע המגיע ממערכת רשם נתונים לרכב (קופסה ירוקה) ומערכת ניהול צי.
  • רשם נתונים לרכב מנטר את מאפייני ההתנהגות של נהג וסווג רמת הסיכון בנהיגתו באמצעות איסוף ועיבוד נתוני מהירות, האצה/האטה ושקלולם באמצעות מודל מתאים, לצורך איתור מצבי הסיכון הנגזרים מכל סוג של נהיגה לא בטוחה/בטיחותית המאופיינת באוריינטציה שגויה של הנהג בתפעול הרכב (האצה גבוהה, ביצוע עקומות במהירות גבוהה, בלימות חירום, ניהוג ייתר ועוד). רשם הנתונים לרכב, עוקב אחר משתנים בעבודת המנוע ומערכת החשמל המאפשרים קבלת תמונה עדכנית של ניצולת הדלק ומקדמי בלאי (צמיגים, בלמים, מצבר ומנוע, שינויי טמפרטורה בארגזי קירור ועוד), תוך מטרה לצמצמם למינימום האפשרי.רשם הנתונים לרכב מאפשר למנהל הצי קבלת תמונה עדכנית של פיזור הרכבים ותנועתם בהתאם למשימות הנדרשות (GPS), לצורך ארגון יעיל ורווחי יותר לחברה ולקוחותיה.
  • סוג יישום נוסף, הן תוכנות לניהול ציי רכב המיועדות להיבט הרווח התפעולי. תוכנות אלו, מאפשרות למנהל צי הרכב, לעקוב אחר כרטיסי נהג, כרטיסי רכב, טיפולים שוטפים, ממשקים למערכות שונות ועוד. המערכת מפיקה דוחות ניהוליים הנותנים תמונה מקיפה ומדויקת על עלויות והוצאות צי הרכב ברמת המחלקה, החטיבה והחברה ומאפשרת הקמת מערך התרעות, תזכורות ועוד לרבות מעקב אחר נושא תאונות, עבירות תנועה וכלל היסטוריית הפעילויות של הרכבים והנהגים. חלק מן התוכנות ניתנות להפעלה כאפליקציה מתוך הדור החדש של הטלפונים הניידים.
  • מערכת ניהול צי רכב, משקללת עבור מנהל הצי את סך הנתונים לכדי תמונה כוללת בה מאופיינים איכות ובטיחות הנהיגה, תפעול חסכוני של הרכב תוך צמצום של הפגיעה באיכות הסביבה ופיזור הרכבים בהתאם למשימות החברה.
 
קיימות מספר תצורות למערכות אלו (קופסה ירוקה / דלקנים / תוכנות / או אחר), כאשר רובן מספקות נתונים זהים, אם כי לא כולן נותנות משוב לנהג בזמן אמת (הן לגבי דפוס הנהיגה והן לגבי רמת תפעול הרכב). ברוב המערכות, קיימת תקשורת בין מנהל צי הרכב והנהג (סלולאר או אחר), המאפשר טיפול מיידי בגורם הבעיה.
 
על פי תוצאות מחקרים שבוצעו עד כה עולה כי השימוש במערכת ניהול צי רכב, משפיע לטווח ארוך על יכולתו של מנהל צי הרכב להפעיל נהגים זהירים ויעילים, תוך חיסכון גבוה בהוצאות התפעול והתחזוקה ותוך צמצום משמעותי של הפגיעה באיכות הסביבה. המערכת מורכבת כמוצר מדף, ניתן להרכיב אותה ברוב הרכבים (על ידי מתקין מורשה של ספק השירות) והיא אינה דורשת תפעול מיוחד למעט את התמצאות מנהל הצי מערכת הניהול. המערכות אף מאפסות את עצמן באופן אוטומאטי בין הנסיעות כאשר מתחלף נהג. סיכונים: נכון להיום, לא ידועים כל סיכונים הנובעים מהימצאותה של המערכת ברכב, או מן השימוש בה.
 
למוצרים בקטגוריה זו >>
 
 
| תקנון הקטלוג  |  תנאי שימוש באתר | 
בטיחות בתחבורה בטיחות בדרכים קטלוג לטכנולוגיות ומוצרי בטיחות בתחבורה התרעת התנגשות לפנים התרעת סטייה מנתיב  מצלמות רוורס מערכות לכיסוי שטחים מתים ברכב קופסה ירוקה חיישני לחץ אוויר התרעת הירדמות רמזורים עיני חתול תשתיות לתחבורה מכרזים בתחבורה פרסומים בתחבורה מערכות בטיחות לרכב מערכות עזר לנהג סימולאטורים לנהיגה מערכות לניהול ציי רכב מערכות ניטור נהיגה ניטור אלכוהול חגורות מניעת שכחת ילדים ברכב ארכיטקטורת ITS בטיחות בהסעות תלמידים בטיחות בהובלת מטענים בטיחות בארגונים וחברות קציני בטיחות לרכב צמיגים גופי תאורה סולאריים טכוגרף דיגיטאלי מערכות מתערבות בנהיגה הסחת דעת בנהיגה חיישני רוורס לרכב מצלמות רוורס לרכב ניהול ציי רכב ציי רכב תוכנות לניהול ציי רכב מצלמות לכיסוי שטחים מתים מצלמות תיעוד ברכב נוהל 6 איך אני נוהג תמרורים סולאריים שלטים סולאריים פנסי אזהרה סולאריים מערכת כיבוי אש באוטובוסים ורכב מערכת חירום והצלה
 

בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | כרטיס פייסבוק עסקי סטודיו רותם-בר: rotembarstudio.com