פורטל מידע
קטלוג מוצרים
 
 פרסומים ומידע
 מערכת ABS
 מערכת בקרת יציבות
 חיישני לחץ אוויר
 מערכת התרעת התנגשות
 כריות אוויר
 לחצן מצוקה ברכב
 מערכת התרעת הירדמות
 רמזור חכם
 תמרור חכם
 מעבר חצייה פעיל
 תמרור במ' מידע לנהג
 מבחני ריסוק
 טכנולוגיות וביטוח
 מערכת לוויינית GPS
 סימוני כביש אקטיביים
 גורמים להסחת דעת
 השימוש בטלפון נייד
 חיישני רוורס
 כיסוי שטחים מתים
 מצלמות תיעוד בנהיגה
 מערכות עזר לראיית לילה
 רשם נתונים לרכב
 מע' לניהול צי רכב
 מע' בטיחות בהסעות
 בטיחות רכב דו גלגלי
 אגרה לפי קילומטר
 שכחת ילדים ברכב
 מצלמות מהירות
 קיצורים למונחים טכניים
 סרטוני הדגמה
 
 
 
 
 
  מעבר חצייה פעיל
 
 
מעבר חצייה פעיל

מעבר חציה פעיל –  In Pavement Flashing Warning Lights פותח במטרה להתריע בפני הנהגים על הימצאותם של הולכי רגל במעבר החצייה. אמצעי זה, מיועד למנוע את מצבי הסיכון של פגיעת מכוניות בהולכי הרגל במעבר החצייה, הנגזרים כתוצאה מראות לקויה בימי סגריר ובחשכה, חוסר שימת לב של הנהג או חוסר זהירות מצד הולך הרגל.
 
המערכות מתאימות במיוחד להתקנה בקרבת בתי ספר ומגרשי משחקים, בהם נוכחות גבוהה של ילדים. קיימות מספר תצורות למערכות, רובן ככולן מצוידות ב"עיני חתול" אקטיביים, המצוידים בנורות/לדים. חלק מן המערכות מזהות את הולך הרגל באופן אוטומאטי, כאשר הוא מתחיל לחצות את הכביש וחלק מן המערכות, מופעלות ידנית לפני תחילת החצייה. על פי  עקרון הפעולה כאשר הולך הרגל, חוצה קרן אינפרא אדומה הנשלחת במקביל למדרכה בסמוך למעבר החצייה, מועבר אות הפעלה למערכת ההתרעה להפעלה של הבהוב של עייני החתול. חלק מן המערכות מזהות את כיוון החצייה ובהתאם לכך מופעלים עיני החתול.
 
על פי תוצאות מחקרים שבוצעו עד כה עולה כי שימוש במערכות אלו, גורם לנהגים להפחית את מהירות נסיעתם ולהיות זהירים יותר בקרבת מעבר החצייה הפעיל בין 20% באור יום ועד 56% בראות לקויה/חשכה. כמו כן רוב גדול של הנהגים, 57% ומעלה, מעדיפים את עיני החתול על שילוט או רמזורים מהבהבים. תפעול נכון: המערכת אינה דורשת אחזקה קבועה, אך על הרשות המתקינה את מעבר החצייה הפעיל, לבדוק אותה באופן תקופתי. סיכונים: נכון להיום, לא ידועים סיכונים הנובעים מהפעלת המערכת למעט כמובן הסיכון שבאירוע תקלה. בכל מקרה אין המערכת באה להחליף את חובת משתמשי הדרך, הן הולכי הרגל והן הנהגים לגילוי של ערנות מרבית לזיהוי הדדי האחד את השני. 
 
למוצרים בקטגוריה זו >>
 
 
 
 
| תקנון הקטלוג  |  תנאי שימוש באתר | 
בטיחות בתחבורה בטיחות בדרכים קטלוג לטכנולוגיות ומוצרי בטיחות בתחבורה התרעת התנגשות לפנים התרעת סטייה מנתיב  מצלמות רוורס מערכות לכיסוי שטחים מתים ברכב קופסה ירוקה חיישני לחץ אוויר התרעת הירדמות רמזורים עיני חתול תשתיות לתחבורה מכרזים בתחבורה פרסומים בתחבורה מערכות בטיחות לרכב מערכות עזר לנהג סימולאטורים לנהיגה מערכות לניהול ציי רכב מערכות ניטור נהיגה ניטור אלכוהול חגורות מניעת שכחת ילדים ברכב ארכיטקטורת ITS בטיחות בהסעות תלמידים בטיחות בהובלת מטענים בטיחות בארגונים וחברות קציני בטיחות לרכב צמיגים גופי תאורה סולאריים טכוגרף דיגיטאלי מערכות מתערבות בנהיגה הסחת דעת בנהיגה חיישני רוורס לרכב מצלמות רוורס לרכב ניהול ציי רכב ציי רכב תוכנות לניהול ציי רכב מצלמות לכיסוי שטחים מתים מצלמות תיעוד ברכב נוהל 6 איך אני נוהג תמרורים סולאריים שלטים סולאריים פנסי אזהרה סולאריים מערכת כיבוי אש באוטובוסים ורכב מערכת חירום והצלה
 

בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | כרטיס פייסבוק עסקי סטודיו רותם-בר: rotembarstudio.com