פורטל מידע
קטלוג מוצרים
דף הבית >> תיקיה כללית >> מועדון החברות המצטיינות בבטיחות בתחבורה >> בטיחות במועצות האזוריות >> מועצה אזורית מגידו
 
 
תקצירים על טכנולוגיות בטיחות
דפי מידע לטכנולוגיות בטיחות, הם יוזמה משותפת של איגוד ITS ישראל ועמותת "אור ירוק", ומטרתה להביא בפני בעלי עניין מידע על ההתפתחות הטכנולוגית בעולם התחבורה והשפעתה על תחום הבטיחות. דפי מידע אלו, נותנים

לחץ כאן לפרטים נוספים

 
 המועצה האזורית מגידו
 
המועצה האזורית מגידו - מחלקת התחבורה
   
מחלקת התחבורה של המועצה האזורית מגידו, אחראית על הסעתם של ילדי המועצה אל מוסדות החינוך, מתן שירותי הסעה לכלל האוכלוסייה אל החוגים ופעילויות שונות המתקיימים במרכזי הספורט והתרבות של המועצה.

מחלקת התחבורה פועלת לשיפור מתמדי ברמת הבטיחות על ידי ארגון ימי הדרכה ועיון ותרגול ילדי בתי הספר בתחום הבטיחות בדרכים. בנוסף מארגנת המחלקה הדרכת נהגי/נוהגי כלי רכב פרטי עם בעלי מקצוע, לרבות הסברה במשך כל ימות השנה לגבי עדכונים וחידושים בתחבורה ובבטיחות. פעילות פרסום והסברה בנושא הבטיחות בדרכים, מתקיימת במהלך כל השנה.
 
 
פעילות מחלקת התחבורה של המועצה, מתבטאת גם בהליך רכישת האוטובוסים -כל האוטובסים החדשים מחויבים בהתקנת ציוד בטיחות מתקדם כגון מצלמות וחגורות בתקן המחמיר.האוטובוסים עם מערכות הגנה ובטיחות מתקדמות. דגש מיוחד ניתן להכשרת נהגי האוטובוסים הכוללת הדרכות, ימי עיון ותרגול מעשי.  
    
 
 
  
מנהל אגף תחבורה: יורם עמוס
טלפון:
04-9598435
דוא"ל   Yoramamos1@walla.com
   
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
| תקנון הקטלוג  |  תנאי שימוש באתר | 
בטיחות בתחבורה בטיחות בדרכים קטלוג לטכנולוגיות ומוצרי בטיחות בתחבורה התרעת התנגשות לפנים התרעת סטייה מנתיב  מצלמות רוורס מערכות לכיסוי שטחים מתים ברכב קופסה ירוקה חיישני לחץ אוויר התרעת הירדמות רמזורים עיני חתול תשתיות לתחבורה מכרזים בתחבורה פרסומים בתחבורה מערכות בטיחות לרכב מערכות עזר לנהג סימולאטורים לנהיגה מערכות לניהול ציי רכב מערכות ניטור נהיגה ניטור אלכוהול חגורות מניעת שכחת ילדים ברכב ארכיטקטורת ITS בטיחות בהסעות תלמידים בטיחות בהובלת מטענים בטיחות בארגונים וחברות קציני בטיחות לרכב צמיגים גופי תאורה סולאריים טכוגרף דיגיטאלי מערכות מתערבות בנהיגה הסחת דעת בנהיגה חיישני רוורס לרכב מצלמות רוורס לרכב ניהול ציי רכב ציי רכב תוכנות לניהול ציי רכב מצלמות לכיסוי שטחים מתים מצלמות תיעוד ברכב נוהל 6 איך אני נוהג תמרורים סולאריים שלטים סולאריים פנסי אזהרה סולאריים מערכת כיבוי אש באוטובוסים ורכב מערכת חירום והצלה
 

בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | כרטיס פייסבוק עסקי סטודיו רותם-בר: rotembarstudio.com