פורטל מידע
קטלוג מוצרים
דף הבית >> תיקיה כללית >> מועדון החברות המצטיינות בבטיחות בתחבורה >> בטיחות במועצות האזוריות >> מועצה אזורית לב השרון
 
 
תקצירים על טכנולוגיות בטיחות
דפי מידע לטכנולוגיות בטיחות, הם יוזמה משותפת של איגוד ITS ישראל ועמותת "אור ירוק", ומטרתה להביא בפני בעלי עניין מידע על ההתפתחות הטכנולוגית בעולם התחבורה והשפעתה על תחום הבטיחות. דפי מידע אלו, נותנים

לחץ כאן לפרטים נוספים

 
 המועצה האזורית לב השרון
 
המועצה האזורית לב השרון - מחלקת התחבורה
   
מחלקת התחבורה של המועצה האזורית לב השרון, כוללת  12 אוטובוסים צהובים המיועדים להסעות תלמידים לבתי הספר ובחזרה. מחלקת התחבורה נעזרת בחברות הסעה חיצוניות במטרה לספק הסעות שאין באפשרותה לבצע. מחלקת התחבורה דואגת להסעות גם לבתי הספר שאינם בתחום המועצה: חינוך מיוחד, ישיבות ועוד וזאת בשיתוף עם מחלקת החינוך.   
 
המועצה האזורית לב השרון, חרתה על דגלה את הבטיחות בתחבורה וצי הרכבים שלה מצויד במגוון מערכות בטיחות לרכב. מחלקת התחבורה, מוודאת כי כל קבלני המשנה אותם היא מעסיקה (חברות הסעה), פועלים גם הם להעלאת רמת הבטיחות בתחומים הבאים:
  • שימוש ברכבים המצוידים בטכנולוגיות לבטיחות בתחבורה המומלצות על ידה. 
  • העסקת נהגים בעלי הסמכה שעברו הכשרה שנתית, בדיקות רפואיות וגיליון הנהיגה שלהם תקין.

בנוסף, נהגי המועצה עוברים מדי שנה השתלמות והדרכות בנהיגה בטוחה על ידי חברות הדרכה המוכרות ומאושרות על ידי הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים. כל הנהגים עוברים אחת לשנתיים בדיקה רפואית מקפת וצי הרכבים של המועצה נתון לבדיקה ומעקב קבוע של קציני הבטיחות בחברה.
 
 


 


 
 
  
מנהל אגף התחבורה: יוסי דיין  
טלפון: 09-7966016
דוא"ל  yosidayan1@walla.co.il

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
| תקנון הקטלוג  |  תנאי שימוש באתר | 
בטיחות בתחבורה בטיחות בדרכים קטלוג לטכנולוגיות ומוצרי בטיחות בתחבורה התרעת התנגשות לפנים התרעת סטייה מנתיב  מצלמות רוורס מערכות לכיסוי שטחים מתים ברכב קופסה ירוקה חיישני לחץ אוויר התרעת הירדמות רמזורים עיני חתול תשתיות לתחבורה מכרזים בתחבורה פרסומים בתחבורה מערכות בטיחות לרכב מערכות עזר לנהג סימולאטורים לנהיגה מערכות לניהול ציי רכב מערכות ניטור נהיגה ניטור אלכוהול חגורות מניעת שכחת ילדים ברכב ארכיטקטורת ITS בטיחות בהסעות תלמידים בטיחות בהובלת מטענים בטיחות בארגונים וחברות קציני בטיחות לרכב צמיגים גופי תאורה סולאריים טכוגרף דיגיטאלי מערכות מתערבות בנהיגה הסחת דעת בנהיגה חיישני רוורס לרכב מצלמות רוורס לרכב ניהול ציי רכב ציי רכב תוכנות לניהול ציי רכב מצלמות לכיסוי שטחים מתים מצלמות תיעוד ברכב נוהל 6 איך אני נוהג תמרורים סולאריים שלטים סולאריים פנסי אזהרה סולאריים מערכת כיבוי אש באוטובוסים ורכב מערכת חירום והצלה
 

בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | כרטיס פייסבוק עסקי סטודיו רותם-בר: rotembarstudio.com