פורטל מידע
קטלוג מוצרים
דף הבית >> תיקיה כללית >> מועדון החברות המצטיינות בבטיחות בתחבורה >> בטיחות במועצות האזוריות >> מועצה אזורית גולן
 
 
תקצירים על טכנולוגיות בטיחות
דפי מידע לטכנולוגיות בטיחות, הם יוזמה משותפת של איגוד ITS ישראל ועמותת "אור ירוק", ומטרתה להביא בפני בעלי עניין מידע על ההתפתחות הטכנולוגית בעולם התחבורה והשפעתה על תחום הבטיחות. דפי מידע אלו, נותנים

לחץ כאן לפרטים נוספים

 
 המועצה האזורית גולן
 
המועצה האזורית  גולן  - מחלקת התחבורה
   
מחלקת התחבורה של המועצה האזורית גולן, אחראית על הסעת תלמידים למוסדות החינוך, לפעילויות האזוריות, לטיולים ולפעילויות תרבות. 2500 תלמידים מוסעים מידי יום ל-13 בתי ספר בגולן והסביבה. כמו כן, המחלקה אחראית להסעות ילדי החינוך המיוחד, עם כל הרגישויות המתבקשות מכך, וכן על הסעות ילדי גנים ופעוטונים. הפעלת מערך ההסעות מתבצע על ידי רכב המועצה והפעלת קבלנים באחריות ישירה של רכז התחבורה וקצין הבטיחות, תוך הקפדה על כללי הבטיחות ועמידה על סטנדרטים גבוהים שהציבה המועצה.

סטנדרטים גבוהים
מחלקת התחבורה מקפידה ועומדת בסטנדרטים גבוהים של אחזקת האוטובוסים ושמירה על תקנות התעבורה, מקיימת השתלמויות לעיתים קרובות, מתעדכנת בתקנות התעבורה המשתנות ומרעננת בהן את הצוות. המחלקה מקיימת השתלמויות לנהגים בנושאים: מצבי לחץ, שריפה באוטובוס, תאונה, הוכחת כושר מנהיגות עד בוא חילוץ מקצועי, עזרה ראשונה, כיבוי אש, משטחי החלקה בכביש רטוב, ועוד. השתלמויות אלה מקנות לנהגים של המועצה ידע ויכולת עמידה הנדרשים מנהג מקצועי.

ההשקעה בכוח אדם מעולה ובציוד תקין ואמין הן הסיבות להעדיף את נהגי המועצה על פני נהגים מזדמנים. נהגי המועצה נוסעים בציר שמוכר להם מזה שנים, הם מכירים את כל תנאי הדרך בכל עונות השנה, על כל הקשיים וסכנותיהם. בנוסף, מכירים הנהגים גם את הילדים באופן אישי, מדברים אתם ודואגים לשלומם כחלק ממשפחת הגולן. מחלקת התחבורה של המועצה האזורית גולן, שמה לה למטרה להמשיך ולקיים שירות שיבטיח את שלום ילדי ותושבי המועצה על ידי נהגים שבמיומנותם ובמסירותם מהווים שגרירים ערניים ואמינים המופקדים על שלום ילדי כולם.

    
 
 
  
מנהל אגף תחבורה:  עוזי מרדכי
טלפון:  04-6969725
דוא"ל : uzi10@golan.org.il 
   
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
| תקנון הקטלוג  |  תנאי שימוש באתר | 
בטיחות בתחבורה בטיחות בדרכים קטלוג לטכנולוגיות ומוצרי בטיחות בתחבורה התרעת התנגשות לפנים התרעת סטייה מנתיב  מצלמות רוורס מערכות לכיסוי שטחים מתים ברכב קופסה ירוקה חיישני לחץ אוויר התרעת הירדמות רמזורים עיני חתול תשתיות לתחבורה מכרזים בתחבורה פרסומים בתחבורה מערכות בטיחות לרכב מערכות עזר לנהג סימולאטורים לנהיגה מערכות לניהול ציי רכב מערכות ניטור נהיגה ניטור אלכוהול חגורות מניעת שכחת ילדים ברכב ארכיטקטורת ITS בטיחות בהסעות תלמידים בטיחות בהובלת מטענים בטיחות בארגונים וחברות קציני בטיחות לרכב צמיגים גופי תאורה סולאריים טכוגרף דיגיטאלי מערכות מתערבות בנהיגה הסחת דעת בנהיגה חיישני רוורס לרכב מצלמות רוורס לרכב ניהול ציי רכב ציי רכב תוכנות לניהול ציי רכב מצלמות לכיסוי שטחים מתים מצלמות תיעוד ברכב נוהל 6 איך אני נוהג תמרורים סולאריים שלטים סולאריים פנסי אזהרה סולאריים מערכת כיבוי אש באוטובוסים ורכב מערכת חירום והצלה
 

בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | כרטיס פייסבוק עסקי סטודיו רותם-בר: rotembarstudio.com